خرید سوله

خرید سوله

خرید سوله و نکاتی باید در مورد سوله ها و هزینه ساخت سوله آنها دانست تا بهترین نوع سوله , که با در نظر گرفتن نکات بهترین شرایط و سرمایه گذاری را انتخاب کرد و در ساخت کارخانه با مشاورین ما تماس و بهترین تصمیم را داشته باشید(برای راهنمای بیشتر و اطلاع از هزینه ساخت سوله می توانید با شماره 09122108523 تماس بگیرید ) . قیمت سوله یکی از مهم ترین گزینه برای ساخت کارخانه  و ساخت سوله می باشد در ساخت سوله ابتدا باید کاربرد سوله در نظر داشته باشیم. تا در زمان خرید سوله و ساخت کارخانه موارد استفاده و تعداد اتاق ها  از قبیل انبار , رختکن , سالن غذا خوری , محل نگهداری مواد اولیه , اتاق کار کنترل کیفیت و دیگر وارد را درنظر گرفت .

هزینه ساخت سوله  و قسمت اصلی:

هزینه ساخت سوله و قسمت اصلی که در ساخت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرید سالن اصلی است که بسیار مهم تر از تمامی بخش ها هستند , و باید با کارشناس با تجربه در این زمینه مشاوره کرد که پس از خرید سوله دچار ضرر و زیان نشوید , و سوله ارزان شده و هزنیه ها را کاهش داد .برای محاسبه هزینه های , سالن و سوله و یا برای ساخت کارخانه باعث شود سوله ارزان شود باید به طور دقیق مشخص شود که به چه منظوری قرار است از این سوله استفاده شود چون روش و نحوه ی ساخت سوله بنا به کاربری آن تعیین می گردد .

در این شرایط و با وضعیت فعلی بازار  اولین نکته ای که شاید به ذهن بسیاری از افراد برسد خرید سوله ارزان است .درست هست که هزینه راه اندازی و هزینه ساخت سوله بسیار مهم است . اما باید دقت لازم انجام شود و به گفته برخی که اعلام می کنند با شرایطی خاص باعث خرید سوله ارزان قیمت می شوند دقت کرد که این ارزان بود به چه شرایط و عنوانی هست.

از چه چیزی های کاسته می شود که باعث می شود قیمت خرید سوله ارزان شود , که باعث پایین آمدن کارایی سوله و ضعیف شدن سازه نگردد از این رو پیشنهاد میدهیم برای آشنایی هم که شده ادامه این بخش را با دقت بخوانید . تا بدانید به چه نکاتی باید توجه بفرمایید که بهترین نوع سوله  برای شما کدام نوع است . برای خرید سوله ارزان هزینه ساخت سوله به چه شکل هست .

اطلاعات بیشتر برای هزینه ساخت سوله اینجا کلیک کنید

خرید سوله و هزینه ساخت سوله

خرید سوله و هزینه ساخت سوله با هم متفاوت است و هر سوله بنا به روش ساختش و کارایی اش قیمت متفاوتی هم دارد که اگر به شرایط و نکات خود آگاه باشد باعث می شود سوله ارزان تر از سوله دست دوم هم داشته باشید , برخی از این عوامل ها را یادآوری می کنیم تا بهترین نوع سوله برای کار موارد استفاده خود را بدانید:

 1. ابعاد سوله که شامل عرض , طول و ارتفاع است .

 2. ابعاد دهانه سوله .

 3. نوع منطقه جهت احداث سوله .

 4. نیروهای مانند نیروی باد یا زلزله .

 5. بارهای وارد بر سوله مانند جرثقیل ها نصب روی پایه سوله .

 6. نوع متریال مصرفی در سوله.

 7. وزن فلز مصرفی در سوله .

با تصمیم صحیح و مشاوره از گروه تولیدی ما و استفاده از تجربه می توانید بهترین نوع سوله را انتخاب کرده و امکانات موجود در ساخت سوله و خرید سوله , می توانید سوله هایی با قیمت های به مراتب کمتر از سوله دست دوم که از کیفیت خوبی هم برخوردار باشندرا در داشته باشید.

بهترین نوع سوله و مواردی که برای تعیین هزینه ها موثر هستند :

 1. وزن سازه براساس اندازه دهانه سوله و نوع کاربری و منطقه نصب سوله  تعیین می شود.

 2. تغییر قیمت فولاد:

قیمت فولاد به صورت جهانی هر روز تغییر می کند و کارخانه ها براساس قیمت روز اقدام به خرید می کنند که عامل مهمی در خرید سوله هست و باعث نوسان قیمت می شود.

 1. طراحی سوله:

 2. هزینه های ساخت اسکلت سازه:

5 .موارد و مواد اولیه جهت ساخت سوله  که در قیمت خرید سوله  تاثیر گذار است:

برای ساخت سوله از پروفیل، نبشی، عایق ، میلگرد، پیچ ومهره و… استفاده می کنند.

6.پوشش دیوارهای کناری:

با توجه به نوع پوشش مورد استفاده (ساندویچ پانل یا دیوار بلوکی) هزینه ها متغیر است که در زمان ساخت کارخانه و خرید سوله بسته به زمینه کاری شما باید به این گزینه دقت شود زیرا برای برخی از کارها مناسب نیستند . بهترین نوع سوله را برای خود انتخاب بفرمایید.

8.کفسازی سوله:

ضخامت و استحکام بتن مورد استفاده در ساخت سوله بر روی هزینه تاثیر می گذارد که این مورد هم در زمان ساخت کارخانه  و یا خرید سوله باید دقت زایدی شود به طور مثال اگر زمینه کاری شما مواد غذایی باشد باید کفسازی بهداشتی انجام بدهید.به

توجه به همین نکات می توانید تصمیم بگیرید که بهترین نوع سوله کدام است .

برای آشنایی صفر تا صد ساخت سوله اینجا کلیک کنید.

برای راهنمای بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره مستقیم 09122108523 تماس بگیرید

2021-12-11T08:46:30-01:00
تماس با ما