ساخت سوله در تبریز

ساخت سوله در تبریز

بدلیل صنعت قوی در تبریز و رونق در بازار تبریز ساخت سوله در تبریز رونق داشته و سوله سازی در تبریز بسیار مورد توجه قرار گرفته است , از طرفی استان آذربایجان شرقی به جهت تمرکز صنایع بزرگ تولیدی در شهر تبریز، از قطب‌های مهم صنعتی در سطح ایران به‌شمار می‌رود.

از دیگر شهرهای صنعتی استان می‌توان به شهرهای شبستر (رتبه دوم صنعت آذربایجان شرقی پس از تبریز)، بستان آباد (اوجان)، مرند، مراغه، میانه ،بناب و جلفا اشاره کرد.

ساخت سوله در تبریز به شدت از سوله های تیر ورق استفاده می شود و سوله های خرپایی استفاده بسیار اندکی دارند و خرید و فروش و سوله های تیر ورق به سادگی انجام می شود و از سوله های دیگر مانند یو بی ام و خرپا بسیار کم استقبال می کنند.

با توجه به ثبت جهانی نشان جغرافیایی تابلوفرش سردرود، در سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO، این کالای هنری در کشورهای عضو معاهده لیسبون برای ثبت و حمایت در مورخه ۱۶ دی سال ۹۵ معرفی شد در این شهرنرخ بی‌کاری در حد صفر می‌باشد. که این گواه برای این است که ساخت کارگاه و کارخانه و ساخت سوله در تبریز بسیار مفید می باشند و سرمایه گذاری در این منطقه سودآوری خوبی برای سرمایه گذارن سوله سازی در تبریز دارا می باشد.

برای آشنایی با هزینه ساخت سوله اینجا کلیک کنید

بهتر این نوع سوله کدام است ؟؟ کلیک کنید!!!

برای راهنمای بیشتر می توانید با شماره 09122108523 تماس بگیرید

شهر اسکو مرکز اصلی تجمع کارگاه‌های چاپ باتیک یا چاپ کَلاقه‌ای و قطب اصلی این هنر-صنعت در کشور محسوب می‌شود.

در استان آذربایجان شرقی ۴۳۴۲ کارگاه تولیدی فعالیت می‌کنند که این تعداد شامل ۸۳۲ کارگاه صنعتی بوده که این استان از این لحاظ، ۵٫۹۹ درصد از کل کارگاه‌های صنعتی ایران را به خود اختصاص داده‌است.

سوله سازی در تبریز

صنایع مختلفی از قبیل صنایع شیمیایی، ماشین‌آلات و تجهیزات، محصولات کانی غیرفلزی، مواد غذایی، آشامیدنی و دخانیات، نساجی، پوشاک، چرم و کفش در شهر تبریز مشغول فعالیت هستند که این نشان دهند سودآوری سوله سازی در تبریز است.

که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به آجر آذربایجان، بافندگی لایکو، بلبرینگ‌سازی ایران، پالایشگاه تبریز، پتروشیمی تبریز، پشم تبریز، پیستون‌سازی ایران، تخت‌خواب فروزان، تخته فشاری و فورمیکاسازی، تراکتورسازی ایران، ترموپلاست، چرم‌سازی تبریز، کفش آقایی، حوله برق‌لامع، خانه‌سازی ایرداک، لیلاند دیزل، درمن دیزل، هاکسیران دیزل، ایدم، ریسندگی پشمینه تبریز، سیمان صوفیان، آذریت، شیر پاستوریزه، کبریت‌سازی توکلی، کبریت‌سازی ممتاز، گچ آذربایجان، ماشین‌سازی تبریز، پمپیران، موتوژن، موکت تبریز، نساجی تبریز، نوشابه‌سازی پپسی‌کولا، نوشابه‌سازی کوکاکولا و نیروگاه بزرگ حرارتی در تبریز فعالیت می‌کنند.

با وجود پتانسیل بسیار در شهر تبریز ,ساخت سوله در تبریز بسیار پررنق هست و سوله سازی در تبریز همیشه یکی از نیازهای این استان بشمار میرود

برای آشنایی با هزینه سوله در مشهد اینجا کلیک کنید

برای آشنایی با هزینه ساخت سوله در تهران اینجا کلیک کنید

2020-04-05T23:11:25+00:00