ساخت سوله در مشهد

ساخت سوله در مشهد

مشهد یکی از شهرهای صنعتی ایران به شمار می رود و مانند شهر تهران دارای رونق بسیار خوبی میباشد . صنعتی بودن شهر برابر با نیاز به سوله سازی است. لذا ساخت سوله در این شهر دارای رونق می باشد. مجاورت یک استان با کشور های خارجی امکان تبادل تجاری و صنعتی را آن را فراهم می سازد.

صادرات صنعتی به کشور های که دارای تکنولوژی ضعیفی هستند همیشه می تواند سود آور باشد. که نیاز به سوله ساز در مشهد و صادرات آن نیز از مواردی است که می توان روی آن حساب باز کرد. مشهد دارای موقعیت جغرافیایی خاص است. ساخت سوله با شرایط آب و هوایی ارتباط مستقیم دارد.که بسیار از افراد سرمایه گذار در استان به دنبال سوله ساز در مشهد هستند از این روی شرکت ما بسیار درخواست از این استان و سوله ساز در مشهد دارد از این پیشنهاد می کنم برای مشاوره با ما تماس و در ارتباط باشید .

این منطقه به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص که در منطقه مرز بین شمال و جنوب خراسان واقع شده است و تداخل جبهه های آب و هوایی دارای شرایط ویژه ای است. قسمت بیشتر دشت مشهد نیشابور جزو مناطق سرد و خشک به حساب می آید. در مناطق سرد و خشک محاسبات سوله برای منطقه کم بارش در نظر گرفته می شود.

سوله سازی در مشهد

منطقه دیگر دشت مشهد قوچان است که نیمه خشک و سرد است. در اینجا محاسبات سوله برای منطقه با بارش متوسط در نظر گرفته می شود. مناطق کوهستانی مرطوب سرد در نظر گرفته می شود. خود شهر مشهد هوای متغیری را در طول سال تجربه می کند , اما در حالت کلی معتدل مایل به سرد و خشک است و در زمستان در پاره ای از موارد دارای شرایط مرطوب است.

وزش باد در این شهر از جنوب شرقی به شمال غربی است. باد درمحاسبه فشار باد در سوله و جهت ساخت سازه در کاربری های مختلف بسیار مهم است. قسمتی از خراسان رضوی در مناطق کویری واقع است و خاصیت کویر تغییرات دمایی شدید است. در این مناطق سوله باید در برابر انقباض و انبساط شدید مقاوم باشد.

برای راهنمای بیشتر می توانید با شماره 09122108523 تماس بگیرید

برای هزینه ساخت سردخانه کلیک کنید

ساخت سوله در تهران در این قسمت قابل مشاهده هست

برای هزینه ساخت سوله به این قسمت مراجعه بفرمایید

2020-04-05T22:35:29+00:00
تماس با ما