ساخت سوله گاوداری

ساخت سوله برای گاوداری

ساخت سوله گاوداری که ابعاد و اندازه های آن نسبت به تعداد راس گاو ها و نوع پرورش شیری یا گوشتی بودن و نوع پرورش بستگی دارد.  به دلیل حساس بودن شرایط کار برای دام داری ها و گاوداری ها و بدلیل آسیب دیده گی سریع دام از بیماریها و سرما بهتر است سالنهای مقاومت تر و سقف و عایق بهتری استفاده بفرمایید در این میان تنها برخی ازسازندگان سوله بر اساس استاندارد ها و قوانین سوله سازی اقدام به ساخت سوله می نمایند. . بیشتر برای خوشنودی سفارش دهنده از مقاومت می کاهند که هزینه نهایی کمتر شود تا شخص سفارش دهنده را موجاب به همکاری کنند.

برای آشنایی با پوشش سوله ای اینجا کلیک کنید.

سوله گاوداری

متراژ مورد نیاز برای گاوداری

متراژ مورد نیاز برای احداث گاوداری ها وابسته به  پارامتر های زیادی وابسته می باشد . از جمله ی این پارامترها میتوان به تعداد راس ، نوع کاربری گاوداری و ….. اشاره نمود.

ساخت سوله گاوداری

این سوله ها با متراژ نسبتا بالایی ساخته می شوند تا فضای کافی برای نصب تجهیزات و نیز نگهداری داشته باشند , از دیگر خصوصیات این نوع سوله ها استحکام آنهاست بدین منظور باید از متریال و مصالح مرغوب استفاده نمود.

برای مرغداری نیز این موارد را باید در نظر گرفت , که برای آشنایی با مرغداری اینجا کلیک کنید.

برای ساخت سوله ارزان اینجا را مطالعه بفرمایید .

سوله گاوداری و روشهای مختلف برای ساخت :

برای ساخت سوله سه روش کلی موجود می باشد :

  1. سوله تیر ورقی (برای آشنایی با سوله تیر ورقی اینجا کلیک کنید)

  2. سوله خرپایی (برای آشنایی با سوله خرپایی اینجا کلیک کنید)

  3. سوله یوبی ام (برای آشنایی با سوله یو بی ام اینجا کلیک کنید)

ساخت گاوداری

بهترین و ایدآل ترین سوله برای ساخت گاوداری سوله تیر ورق هست زیرا سال های زیادی هست که این روش در این نوع کاربرد ها استفاده می شود و به خوبی از پس اینکار برآمده اند و به خوبی امتحان خود را پس داده اند .حتی دهانه های بزرگتر را میتوانید با سوله سبک تیر ورق بسازید.

در مورد سوله های خرپایی : پیشنهاد نمیدیم اگر بار اولی هست که در این مسیر سرمایه گذاری میکنید این سبک از سوله را کار کنید زیاد شرایط خاص خود را دارند و هنوز امتحان خود را پس نداده است و روش جدیدی هست که مخالفان زیادی هم دارند و اگر زمانی قصد بزرگ کردن محل مورد نظر را شته باشید به هزینه ای روبرو هستید و به ویژه در زمان فروش خریداران خیلی خیلی کمی سمت این نوع سوله ها میروند و شاید سالها زمان ببرد تا بتوانید سوله خود را بفروش برسانید.

ساخت سوله UBM را برای گاوداری را بخاطر شرایط ویژه و خواص این سوله پیشنهاد نمی دهیم.

برای آشنایی با سوله UBM  اینجا کلیک کنید.

برای آشنایی سوله ورزشی اینجا کلیک کنید.

برای ساخت سوله در مشهد اینجا کلیک کنید

شما هم می توانید با شماره مستقیم 09122108523 تماس بگیرید

2020-03-29T15:33:17+00:00