کاربرد سوله

کاربرد سوله و احداث سوله

سوله ها با ظاهری شیبدار یا قوسی اند , جنس آن ها از فلز است و با ستون میانی یا بدون آن ها ساخته می شوند .سوله ها با دهانه های مختلفی ساخته می شوند ، که دلیل این امر بسته به نوع کاربرد و شرایط محل و نوع طراحی و بسته به نیاز می باشد , در سوله ها می توان از نورگیر نیز استفاده کرد تا نور خورشید و محیط را وارد سوله کرد تا روشنایی بهتر در سوله باشد , در سوله ها می توان در یک طرف یا در طرف آن سایبان نیز قرار داد .

سوله برای چه نوع فعالیتی مناسب است:

کاربرد سوله

کاربرد سوله ها با دیگر سازه های فلزی متفاوت است از سوله ها می توان در مواردی مانند:

برای راهنمای بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره مستقیم 09122108523 تماس بگیرید

با وجود این که سوله ها را برای انواع کاربرد های صنعتی مورد استفاده قرار  می گیرد کاربرد سوله برای مصارف غیر صنعتی نیاز مورد طراحی و استفاده قرار می گیرد و از مزایای ساخت آن ها برخوردار می شوند، برخورداری از ویژگی کم هزینه بودن در کنار سرعت ساخت سوله ، کاربرد سوله در مصارف غیر صنعتی را نیز شاهد هستیم . به گونه ای که در حال حاضر شرکت سوله های را برای بهره برداری در کاربری های مختلف غیر صنعتی نیز طراحی کرده و می سازند.

نمونه هایی برای کاربرد سوله در مصارف غیر صنعتی را می توان شامل: ساخت بیمارستان و مدارس، ساخت سالن های ورزشی وغیر ورزشی ، ساخت تالار و سالن ها، ساخت مکان های مذهبی و … دانست.

2020-04-05T23:50:25+00:00