کاربرد سوله

کاربرد سوله

برای خرید و سفارش ساخت سوله ابتدا نوع کاربری آن را در نظر بگیرید , و بر اساس نوع کاربری نوع سوله و مقدار سرمایه که در اختیار دارید اقدام به تهیه سوله نماید .

سوله هایی که در ایران تولید و استفاده می شوند در سه نوع تیر ورقی ,خرپایی , یو بی ام  هستند که هرکدام مناسب برای موقعیتی خاص هستند .

شما میتوانید با توجه به معایب و مزایای این سه نوع سوله ، تشخیص دهید که کدام روش ساخت برای کاربری سوله مدنظر شما مناسب است .

کاربرد سوله تیر ورقی

سوله تیر ورقی

سوله تیر ورقی کاربری زیادی در صنعت دارند و در ایران بسیار بسیار محبوب هستند و بیشترین تعداد سوله در ایران از همین نوع می باشد که بشدت هم مورد پسند و مناسب شرایط آب و هوایی ایران می باشند , کاربری سوله تیرورقی محدود نیست و میتوان در اکثر کاربری ها از آن بهره گرفت , و فروش بسیار راحت تری نسبت به سوله های یو بی ام و خرپایی دارند .و می توان گفت که تمامی نوع فعالیت های صنعتی و تجاری که در ایران استفاده می شود را پوشش می دهند و بسیار کارآمد هستند. و کاربرد سوله در شرایط جغرافیایی ایران بسیار مناسب هستند. در ادامه به برخی کاربرد سوله تیر ورق در چند نمونه اشاره شده است :

کاربرد سوله یو بی امسوله یو بی ام

سوله های یو بی ام یا UBM سوله هایی هستند ظاهری مشابه با یک تونل دارند. سوله یو بی ام به دلیل محدودیت هایی که دارد برای تعداد وسیعی از کاربری ها مناسب نیستند و مصرف خیلی خیلی کمتری دارند و مورد تایید بسیاری از شرکت ها وارگان ها نمی باشند و در شرایط خاص از نوع سوله یو بی ام استفاده می شود.و سقف سوله های یو بی ام تحمل باربری را ندارند برای همین در این سوله ها نمیتوان جرثقیل نصب کرد و یا تجهیزاتی مثل تجهیزات سردخانه را به آن وصل کرد , و کاربرد سوله یو بی ام در شرایط خاص و ویژه ای است .

 

برای راهنمای بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره مستقیم 09122108523 تماس بگیرید

کاربرد سوله خرپاییسوله خرپایی

سوله خرپا نوع جدیدی از ساخت سوله است که روش جدید هست که هنوز توی ایران استفاده جندانی ندارد و متاسفانه اگر این نوع سازه ها را استفاده بفرمایید در زمان فروش سوله با مشکلاتی روبرو می شوید چون مشتری های بسیار کمی حاضر هستند این نوع سوله را از شما خریداری کنند و برای تغییرات و افزایش سوله همیشه وابسته به شخص که این سوله را برای شما ساخته اند هستید و شاید برای تفییرات هزینه های خیلی بالایی درخواست کنند , همان طور که یاد آور شد به علت استقبال خیلی خیلی کم مردم ایران از این نوع سازه ها شما در زمان فروش و تغییر مالکیت شرایط سختی خواهید داشت و شاید چندین سال طول بکشد تا ملک شما به فروش برود , اما از این نکته هم نباید قافل شد که روش خوبی برای دهانه های خیلی بزرگ هست.

هزینه نصب جرثقیل کلیک کنید

برای هزینه ساخت سردخانه کلیک کنید

ساخت سوله در تهران در این قسمت قابل مشاهده هست

برای هزینه ساخت سوله به این قسمت مراجعه بفرمایید

برای راهنمای بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره مستقیم 09122108523 تماس بگیرید

2020-04-05T23:38:23+00:00
تماس با ما